Innovatiefunctionarissen

Meer weten over de innovatiefunctionaris? Klik op de foto!

De innovatiefunctionarissen maken onderdeel uit van de Verbindingsgroep en hebben de taak om de impact van de producten en leernetwerk SAMEN te vergroten.


Henrique Sachse
Veilig Thuis HM
e HSachse@veiligthuishm.nl

Judith Wouters
Gemeente Den Haag
e judith.wouters@denhaag.nl


Bart van der Geest
Cardea
e b.vandergeest@cardea.nl


Tamara Bos
De Haagse Hogeschool
e t.bos@hhs.nl


Chris Kuiper
Horizon
e Chris.Kuiper@horizon.eu

Judith Reuser
Stichting Jeugdformat
e j.reuser@jeugdformaat.nl

Carolien de Groot
JES Rijnland
C.deGroot@jesrijnland.nl

Yme Manintveld
Enver
e ymemanintveld@enver.nl

Jurensli Willems
Stichting Xtra
e j.willems@xtra.nl

Marieke van Schijndel
Ipse de Bruggen
e marieke.van.schijndel@
ipsedebruggen.nl

 

Robert van der Gaag-Verheij
GGD HM
e RvanderGaag@ggdhm.nl


Gontien Wetselaar
Hogeschool Leiden
e wetselaar.g@hsleiden.nl

 

Carla van Vliet
Forensisch Centrum Teylingereind
e c.van.vliet@teylingereind.nl

Jelle Hoff
Holland Rijnland
e j.hoff@hollandrijnland.nl

 

Corline Bijkerk
Gemeente Gouda
e corline.bijkerk@gouda.nl


Gemeente Leiden

GGZ Rivierduinen

Youz

Tonnie Konings
JGZ ZHW
e

Jeugdbescherming west